CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Wakacje w bibliotece - Filia dla dzieci i młodzieży ul. Dworcowa

Wakacje w bibliotece - Filia dla dzieci i młodzieży ul. Dworcowa
Zajęcia on - line
16.07.2020 godz: 10:00
30.07.2020 godz: 10:00
Dla małych fanów literatury filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie przygotowały nie lada gratkę - cykl zajęć on - line realizowanych na kanwie literatury dziecięcej. Spotkania z literaturą dedykowane są dzieciom, a ich ideą jest nie tylko ciekawa organizacja czasu wolnego dzieci i edukacja literacka, ale i rozbudzenie potrzeb czytelniczych dzieci. Zajęcie są otwarte - są bezpłatne i będą dostępne na stronie WWW biblioteki oraz FB/mbp.konin 
Podczas zajęć edukacji bibliotecznej w poszczególnych filiach czytaniu literatury dziecięcej towarzyszą animacje i zabawy, gry i quizy, ćwiczenia praktyczne, prezentacja materiałów audiowizualnych oraz aktywności artystyczne i zajęcia plastyczne.

2 lipca 
Bezpieczne wakacje - prezentacja multimedialna dla dzieci - Przedstawienie w formie prezentacji multimedialnej jak bezpiecznie spędzić wakacje. Wykorzystanie książek dla dzieci na temat bezpiecznych wakacji.
 
16 lipca 
Miodowe lato - warsztaty dla dzieci - Warsztaty – filmik na temat życia pszczół. Wykorzystanie książek dla dzieci o tematyce pszczelarskiej.
 
30 lipca 
Francja – Włochy - prezentacja multimedialna dla dzieci - Przedstawienie w formie prezentacji multimedialnej podróży do Francji i Włoch. Wykorzystanie książek dla dzieci na temat tych krajów.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ