CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Wakacje w bibliotece - Filia Siódemka

Wakacje w bibliotece - Filia Siódemka
Zajęcia on - line
16.07.2020 godz: 10:00
23.07.2020 godz: 10:00
30.07.2020 godz: 10:00
Dla małych fanów literatury filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie przygotowały nie lada gratkę - cykl zajęć on - line realizowanych na kanwie literatury dziecięcej. Spotkania z literaturą dedykowane są dzieciom, a ich ideą jest nie tylko ciekawa organizacja czasu wolnego dzieci i edukacja literacka, ale i rozbudzenie potrzeb czytelniczych dzieci. Zajęcie są otwarte - są bezpłatne i będą dostępne na stronie WWW biblioteki oraz FB/mbp.konin 
Podczas zajęć edukacji bibliotecznej w poszczególnych filiach czytaniu literatury dziecięcej towarzyszą animacje i zabawy, gry i quizy, ćwiczenia praktyczne, prezentacja materiałów audiowizualnych oraz aktywności artystyczne i zajęcia plastyczne.

2 lipca 
Spędź czas przy ciekawej książce
Przedstawimy kilka tytułów książek dla dzieci i młodzieży, które warto zabrać do plecaka na wakacyjną wyprawę. Uwzględnione zostaną książki przygodowe, detektywistyczne, krajoznawcze dla najmłodszych.
 
9 lipca 
Odkryj jak pięknie jest W Twojej okolicy
W związku z ograniczeniami w podróżowaniu część z nas wypoczynek letni spędzi w domu lub najbliższej okolicy. Zachęcamy zatem naszych czytelników do bacznego rozejrzenia się po zakątkach swojego otoczenia i przesłaniu na adres filiasiodemka@mbp.konin.pl zdjęć lub opisów miejsc, które ich zauroczyły.
 
16 lipca
Zrób to sam Prezentacja dla najmłodszych
DIY (z anielskiego co to takiego) dla najmłodszych. Bibliotekarze przedstawią film, prezentację jak wykonać prace plastyczno-manualne
 
23 lipca
Zabytki Polski Quiz krajoznawczy
Zabawa on-line. Zadanie polega na rozwiązaniu quizu internetowego, w którym należy dopasować zabytek do wybranego miasta Polski.
 
30 lipca
Pora na wyprawę Quiz wakacyjny
Zabawa on-line. Zadanie polega na rozwiązaniu quizu internetowego , w którym najmłodsi sprawdzą swoją wiedzę na temat przygotowania do podróży i bezpiecznego spędzenia czasu podczas wakacji.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Turu. W pogoni za sławą
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
Cały świat Romy
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
Objazdowy Dom Kultury w Golinie
Kreatywne wakacje z Domem Kultury w Golinie.
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ