CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Walentynki w Kinie Centrum w Koninie

Walentynki w Kinie Centrum w Koninie
Autor: Koniński Dom Kultury w Koninie
Kino Centrum Konin
Na słodki weekend walentynkowy zaprasza Kino Centrum. 15 i 16 lutego w menu kina dwa fantastyczne tytuły. Dla miłośników romansów i twórczości Blanki Lipińskiej przygotowaliśmy pokazy filmu ,,365 dni”. Dla fanów dobrego kina akcji natomiast film ,,Dżentelmeni”. Na wszystkich czekać będą słodkie przekąski.

Kino walentynkowe zaczynamy, zarówno w sobotę jak i niedzielę, o godz. 15.45 pokazem filmu ,,365 dni”. Romans wszech czasów zobaczymy także o 20.20. Widzów, którzy wolą kino akcji o godz. 18.00 zapraszamy na kryminał z klasą ,,Dżentelmeni”.

365 dni
Film powstał na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej. Książka łączy klimat Ojca Chrzestnego i Pięćdziesięciu Twarzy Greya.
Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo - najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na... pokochanie go.

Dżentelmeni
Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz (Hugh Grant) szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Tydzień Budownictwa w konińskiej "BUDOWLANCE"
W dniach 24-28 lutego br. w Zespole Szkół Budowni...
Wystawa jubileuszowa w Konińskim Domu Kultury
Zapraszamy do obejrzenia wystawy zdjęć, która pow...
Spotkajmy się na macie - warsztaty dla niemowląt z rodzicami
Zapraszamy na BEZPŁATNE warsztaty dla niemowląt z rodzicami!
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ