CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Warsztat kreowania twojej osobistej MAPY PRAGNIEŃ w PUZZLE Centrum Terapii i Rozwoju

Warsztat kreowania twojej osobistej MAPY PRAGNIEŃ w PUZZLE Centrum Terapii i Rozwoju
Puzzle Centrum Terapii i Rozwoju, Topolowa 25, Stare Miasto
Jesteśmy w energii Nowego Roku 2023. Nowy Rok. Nowy Początek. Czysta karta do zapisania. Poddaj się mocy kreacji i zwizualizuj swoje pragnienia. Stwórz swoją osobistą MAPĘ PRAGNIEŃ. 21.01 w energii nowiu księżyca zapraszam Cię na wyjątkowy warsztat kreowania twojej osobistej MAPY PRAGNIEŃ. Nów to nowy początek, odpowiedni moment na formułowanie planów i celów. Czas na refleksje, manifestowanie swoich marzeń, pragnień i intencji. MAPA PRAGNIEŃ,którą stworzysz pomoże Ci dotrzeć do Twoich prawdziwych pragnień i potrzeb, płynących z przestrzeni serca i intuicji.

Tworzenie MAPY PRAGNIEŃ to: przyjrzenie się sobie, to zatrzymanie, to czas odkrywania i zadawania pytań, to odkrywanie swoich marzeń i pragnień, to piękna podróż w głąb siebie.

Podczas warsztatów:
- zwizualizujesz swoją przyszłość
- uświadomisz sobie co jest dla Ciebie ważne i zaczniesz działać w zgodzie ze sobą
- wyznaczysz swoje cele
- pobudzisz swoją kreatywność i obudzisz swój wewnętrzny potencjał
- poznasz techniki zarządzania czasem
- zainspirujesz się przykładami ludzi, którzy osiągneli już to czego pragną
- odkryjesz swoją motywację do zmian
- poczujesz się zmotywowany do działania

"Jednym z wielkich odkryć, jakie może dokonać człowiek, jedną z jego wielkich niespodzianek, jest odkrycie, że może zrobić to, czego się obawiał, że nie może zrobić."
Henry Ford

Na warsztaty zabierz proszę ze sobą czasopisma, gazety, zdjęcia, które możesz wykorzystać do tworzenia MAPY PRAGNIEŃ. Strój dowolny, wygodny. Do zobaczenia!
 

Warsztaty poprowadzą:

Iwona Miśkiewicz - Absolwentka Pedagogiki Rewalidacyjnej i Oligofrenopedagogiki na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Ukończyła także studia podyplomowe w zakresie edukacji wczesnoszkolnej. Absolwentka XIV Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego. Od 15 lat towarzyszy w rozwoju i pomaga w edukacji dzieciom w wieku szkolnym. Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny, socjoterapeuta, doradca rodzinny. Trenerka TUS.
Wierzy w ludzi bardziej niż oni sami w siebie, bo w każdym z nas jest ukryty skarb możliwości, talentów i zalet, trzeba je tylko odkryć i umiejętnie rozwijać.

Ela Wysocka-Olejniczak - nauczycielka jogi i medytacji, trenerka relaksacji, gongsterka. Absolwentka kulturoznawstwa i studiów podyplomowych Joga i Relaksacja na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Podczas zajęć jogi wykorzystuje terapeutyczną moc dźwięku. Sięgając po medytacje z dźwiękiem oraz relaksacje przy dźwiękach gongu. Ciało, oddech, dźwięk - jako portal do krainy uważności.
Wierzy, że praktyka uważności jest istotnym elementem sprzyjającym zdrowiu psychicznemu i samorozwojowi. Dlatego aktualnie bierze udział w Certyfikowanym Kursie Mindfulness, organizowanym przez Mindfulness Association Polska. Praktykuje jogę od 12 lat.
 
Inwestycja w Twój dobrostan - 120zł.
Termin: 21.01.2023 godz.16.00-20.00
Miejsce: Puzzle Centrum Terapii i Rozwoju, Topolowa 25, Stare Miasto
Potwierdzeniem uczestnictwa jest zgłoszenie mailowe lub telefoniczne oraz wpłata powyższej kwoty (w zależności od warsztatów) na konto, tytułem Mapa pragnień
Numer konta: 20 1240 3389 1111 0010 3923 5883
Kontakt: Ela Wysocka-Olejniczak
tel: 692155339
mail:elzbieta_wysocka@o2.pl
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ