CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Wróć do szkoły z dobrą energią i… nagrodami!

Wróć do szkoły z dobrą energią i… nagrodami!
C.H. FERIO w Koninie

Wyjątkowa niespodzianka dla uczniów i rodziców czeka w Ferio Konin w ostatni weekend wakacji! Klienci, którzy w tych dniach zrealizują zakupy na minimalną kwotę 200 PLN, będą mogli wziąć udział w sportowej rywalizacji i wygrać: wyprawkę szkolną, ekologiczny bidon lub śniadaniówkę, karty podarunkowe, a także tablet!

Koniec wakacji zbliża się nieubłaganie i choć najmłodsi mieszkańcy Konina i okolic nie myślą jeszcze o rozpoczęciu kolejnego roku szkolnego, to rodzice kompletują już szkolną wyprawkę. Ferio Konin, jak co roku, pamiętało o przygotowaniu szczególnej zabawy z okazji powrotu do szkoły. Klienci, którzy odwiedzą centrum w dniach 27-28 sierpnia i dokonają zakupów na minimum 200 PLN (na maksymalnie dwóch paragonach), zostaną zaproszeni do sportowej rywalizacji! W specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie, będą mogli pochwalić się sportowymi umiejętnościami w rzutach piłką do kosza.

Zdobyte w ten sposób punkty będzie można wymieniać na nagrody:

  • Niezbędnik każdego ucznia - wyprawka szkolna, a w niej: worek szkolny, kredki, flamastry, blok rysunkowy, długopis i ołówek.
  • Opakowanie na drugie śniadanie - ekologiczna śniadaniówka lub bidon, które pomagają ograniczyć zużycie plastiku i zadbać o środowisko.
  • Karty podarunkowe o wartości 50 PLN i 100 PLN (do wykorzystania w Ferio Konin).
  • Pomoc naukowa - tablet!

Ferio Konin od zawsze wsłuchuje się w potrzeby mieszkańców Konina i okolic. Wyniki przeprowadzonej w mediach społecznościowych ankiety pokazały, że wyprawka szkolna jest uczniom najbardziej potrzebna, a zaraz za nią pojawiła się potrzeba posiadania ekologicznej śniadaniówki i bidonu. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom centrum przygotowało szeroki wachlarz nagród, które pozwolą doposażyć powracających do szkół uczniów.


Szczegóły na www.feriokonin.pl

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Mikołajki w Kinie Helios
Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny, a najleps...
Kierunek: księżyc!
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
Wielki zielony krokodyl domowy
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ