CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Wystawa „Siła i wrażliwość / Konin post apokaliptyczny” w CKiS w Koninie

Wystawa „Siła i wrażliwość / Konin post apokaliptyczny” w CKiS w Koninie
CKiS - DK Oskard
W 2021 roku odbył się po raz pierwszy Koniński Festiwal Fotograficzny FOCUS NAD WARTĄ, którego pomysłodawczynią jest koordynatorka Konińskiego Klubu Fotograficznego Fajnych Fotografów Renata Rudowicz.

W tym roku odbyła się jego druga edycja o charakterze ogólnopolskim, podczas której zorganizowano dla uczestników aż dwa fotospacery w przestrzeni miasta: SIŁA I WRAŻLIWOŚĆ – prowadzony przez konińską fotografkę i członkinię KKF FF Annę Małkowicz oraz KONIN POSTAPOKALIPTYCZNY – prowadzony przez fotografów Tomasza Kulasa i Arkadiusza Uriasza z Warszawy.

Fotospacery odbyły się w przestrzeniach (po)przemysłowych w Koninie, gdzie fotografowie z całej Polski chwytali kadry w specjalnie zainscenizowanych przestrzeniach. Na zdjęciach pojawiały się także ucharakteryzowane modelki, w strojach odpowiadających klimatowi danego spaceru.

Efekty twórczej pracy uczestników fotospacerów zaprezentujemy podczas wernisażu 30 września o godzinie 18.00 w DK – Oskard. Wystawę będzie można oglądać do 16 października.

Składa się ona z blisko 80 wielkoformatowych wydruków na papierze i PCV. Fotografie będzie można oglądać w foyer oraz sali multifunkcyjnej CKiS-DK Oskard.

Na wystawie zaprezentowane zostaną fotografie: Beaty Zajkowskiej, Renaty Rudowicz, Sylwii Witasik, Olgi Marcinkowskiej, Anny Małkowicz, Błażeja Rudowicza, Piotra Tylmana, Szymona Maciejewskiego, Tomasza Gniewkowskiego, Błażeja Zalesińskiego – członków Konińskiego Klubu Fotograficznego Fajnych Fotografów oraz Magdaleny Gabrych, Doroty Ostrej, Jacka Ostrowskiego, Marka Burskiego, Grzegorza Adamka, Małgorzaty i Marka Lewandowskich, Magdaleny Malczak.
 
Wernisaż: 30 września, godz. 18:00
Wystawa czynna do 16 października
Wstęp wolny


Wystawa otwarta poniedziałek – niedziela; w godzinach od 14.00 do 19.00.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Mikołajki w Kinie Helios
Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny, a najleps...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ