CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

Zapraszamy na rodzinne zakupy w Koninie - otwarcie sklepu Twój Market

Zapraszamy na rodzinne zakupy w Koninie - otwarcie sklepu Twój Market
ul. Chopina 24a - Zatorze - KONIN

Komfortowe zakupy w nowo otwieranym sklepie Twój Market w Koninie

Twój Market rozwija sieć sklepów, mając na uwadze rozwiązania zwiększające komfort robienia codziennych zakupów. W najbliższą środę Twój Market otworzy nowy – kolejny w Koninie sklep przy ul. Chopina 24a. Już 14 października od godziny 08.00 na wszystkich mieszkańców czekać będą wyjątkowe promocje, degustacje oraz konkurs z nagrodami.

 

Zawsze wysoka jakość produktów i atrakcyjna, niska cena

W nowo otwartym sklepie klienci znajdą wysokiej jakości artykuły w atrakcyjnych, niskich cenach. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw z działu „Blisko Natury”, aromatycznego pieczywa oraz wyrobów cukierniczych z własnej piekarni. Nie zabraknie najwyższej jakości produktów wędliniarskich - ręcznie robione tradycyjnymi metodami we własnym zakładzie, a także dań garmażeryjnych przygotowywanych w dużej kuchni tak aby smakowały jak domowe. Produkty promocyjne z gazetek będą jak zawsze w atrakcyjnych, niskich cenach.

Sieć Twój Market od lat współpracuje z polskimi producentami, lokalnymi dostawcami również z regionu Konina, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 6 000 produktów co z pewnością sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo wyroby własne takie jak ciasta, torty okolicznościowe, gotowe produkty garmażeryjne można zamawiać w sklepie w Koninie.

Specjalnie na dzień otwarcia, jak i na kolejne tygodnie, wiele produktów zostanie objęte specjalnymi promocjami cenowymi.

Atrakcje na otwarcie

Osoby, które odwiedzą sklep Twój Market w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się produktami z wyrobów własnych – piekarniczych oraz cukierniczych.

Nowy sklep sieci Twój Market w Koninie ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą około 860 m2. W obiekcie zatrudnienie znajdzie ok. 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 21:00, a w niedziele handlowe w godzinach od 8:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z dużego i wygodnego parkingu znajdującego się tuż przy sklepie.

„W myśl hasła „Zawsze po drodze” produkty sieci Twój Market mają na celu zapewnić klientom komfort zakupów bez konieczności poszukiwania ich w innych sklepach. Aktualnie największy nacisk stawiamy na własną produkcję. Posiadamy własną masarnię oraz piekarnię, z których codziennie dostarczamy świeże produkty do naszych sklepów. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Koninie” – podsumowuje Karol Białecki właściciel sieci Twój Market.

Informacje o firmie

Historia marki Twój Market nierozłącznie związana jest z rodziną Białeckich. W 1991 roku Karol Białecki wraz z żoną podjęli decyzję o otwarciu sklepu mięsnego, zlokalizowanego nieopodal ich domu w Budzisławiu Kościelnym. Ciężka praca obojga małżonków oraz rzetelność w wybieraniu najlepszych produktów zaowocowały sporym sukcesem i koniecznością rozszerzenia asortymentu. Zainteresowanych klientów ciągle bowiem przybywało…

Ambicje właścicieli sięgały jednak o wiele dalej. W ciągu pięciu lat powstały 3 kolejne sklepy. Państwo Białeccy nie mieli jednak zamiaru na tym poprzestać – przełomowym momentem okazało się otwarcie pierwszego sklepu samoobsługowego. Z czasem zaczęły powstawać nowe sklepy w tym właśnie formacie, a i stare doczekały się przemiany.

Ten dynamicznie rozwijający się rodzinny biznes występuje pod nazwą Twój Market od 2004 roku. Aktualnie, od otwarcia pierwszego sklepu w Budzisławiu Kościelnym, w skład marki wchodzi sieć sklepów, w których zatrudnionych są tysiące osób. Swoim zasięgiem sieć obejmuje 2 województwa: wielkopolskie oraz kujawsko-pomorskie. Każdego miesiąca sklepy Twój Market odwiedza średnio niemal 1,5 miliona klientów.

Misja sieci Twój Market

Nasza misja to oferowanie najwyższej jakości własnych produktów. Przy ich tworzeniu zwracamy ogromną uwagę na tradycyjny sposób produkcji, tak aby odpowiedzieć na wszelkie potrzebny naszych klientów.

Za cel stawiamy sobie zaspokajanie potrzeb wymagających konsumentów, dlatego ciągle staramy się utrzymywać jak najwyższy standard naszych usług. Twój Market to zawsze świeże produkty najlepszej jakości w atrakcyjnych cenach, dostępnych dla każdego. Specjalnie dla Państwa wydajemy gazetkę promocyjną, w której znaleźć można informacje o aktualnej ofercie i akcjach promocyjnych. Do Państwa dyspozycji jest cała nasza załoga, gwarantująca profesjonalną obsługę i gotowość do pomocy w każdej sytuacji. Dzięki rozwiniętej sieci logistycznej, w skład której wchodzi nowoczesne centrum dostawcze wspierane szeroką flotą samochodów, możliwe jest dostarczanie towarów w szybkim czasie, co gwarantuje ich świeżość.

Zapraszamy Was na otwarcie kolejnego sklepu sieci Twój Market. Do zobaczenia przy ul. Chopina 24a - Zatorze - KONIN.

KOMENTARZE
MAR. 6.11.2020 godz: 11:39
,,SOSNOWA,KONIN'' : KOLEJKI DO ,,POJEDYNCZEJ ?'' KASY . SKLEP CZYNNY DO 21 ?. BRAK MOŻLIWOŚĆ ,,LOTTO?'',BO ? OSOBA DO OBSŁUGI TO ? NIE ZAWSZE ,,MOŻE?''. DOŁADOWANIA DO TELEFONU : ,,ZA MAŁE CYFRY'',SŁOWEM OBRAZ BIEDY . MARCINKOWSKI Z ,,GLINKI''.
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ