CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW

ZWIĄZEK OTWARTY. Spektakl charytatywny na rzecz Miejsca Dobra

ZWIĄZEK OTWARTY. Spektakl charytatywny na rzecz Miejsca Dobra
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
8.10.2022 godz: 19:00
Na scenie Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie 8 października o godz.19, odbędzie się premiera spektaklu „Związek Otwarty”. Spektakl ma charakter charytatywny. Całkowity koszt ze sprzedaży cegiełek (które są biletami wstępu) zostanie przekazany na rzecz Miejsca Dobra w Koninie ( pomoc dla Ukraińców mieszkających na naszym terenie). Cegiełki można nabyć w trzech instytucjach: Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koninie i Miejscu Dobra w Koninie (cena minimalna 30zł).

 Dario Fo, laureat Literackiej Nagrody Nobla, stworzył komedię „Związek otwarty” wraz z żoną Franką Rame. Jest to tekst pisany o małżeństwie przez małżeństwo.

Wspólne małżeńskie życie, zdrada i jej konsekwencje to temat w literaturze stary i znany każdemu z nas. Wielu twórców o nim pisało ale niewielu z nich udało się go opowiedzieć w sposób niebanalny, nieco pikantny, a zarazem nad wyraz dowcipny.

To wszystko i dużo więcej znajdą Państwo w spektaklu „ Związek otwarty”, którego reżyserem jest Bartłomiej Nowosielski ( na co dzień aktor Teatru Ateneum w Warszawie),a w role małżonków wcielają się aktorzy łódzkich teatrów: Magdalena Drewnowska i pochodzący z Konina Rafał Dąbrowski.

Gwarantujemy świetną rozrywkę na najwyższym poziomie przy udziale publiczności, która stając się częścią spektaklu nie pozostaje obojętna na problemy bohaterów, a śmiechom nie będzie końca…
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Iwona Loranc i Zespół Tricolor w Muzeum Bardów
4 listopada spotkajmy się po raz kolejny w kręgu piosenk...
Mama mu wraca do domu w Kinie Oskard w Koninie
Filmowa przygoda dla małych i dużych...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ